Axess Chip Para Geçen Yerler – Güncel 2023

Axess Chip Para Geçen Yerler, Axess Chip Para Geçen Siteler, Axess Chip Para Geçen İnternet Siteleri, Axess Chip Para Kullanılan Marketler Axess Chip Para Geçen Akaryakıt İstasyonları, Tüm detaylar makalemizde..

Günümüzde pek çok banka müşterileri için farklı kampanyalar ve alışveriş puanları sunmaktadır. Bankalar genellikle aylık kampanyalar halinde anlaşmalı oldukları işletmelerle bonus, puan ya da chip para gibi kampanyalar düzenler. Bu kampanyalara pek çok müşteri yüksek düzeyde katılım göstermektedir. Bu kampanyalara katılım sağlanması ile harcama tutarına göre yüksek oranlarda chip para kazanılabilmektedir.

Akbank müşterilerine bu kampanyaları sunan bankalardan birisidir. Axess kartları ile yapılacak olan alışverişlerde farklı tutarlarda chip para kazanılabilmektedir. Ancak Axess chip para kazanabilmek için kampanyaya dahil olan işletmelerden alışveriş yapıyor olmanız gerekir. Bunun için Akbank web sitesi ya da mobil bankacılık uygulamalarından yararlanarak Axess chip para geçen yerler öğrenmeniz mümkündür.

Axess Chip Para Geçen Yerler 2023

Pek çok kişi alışverişlerini ve harcamalarını kredi kartları kullanarak yapmaktadır. Kredi kartları ise ailışveriş yapma durumuna ve kampanyalara göre farklı kazançlar sağlayabilmektedir. Özellikle bankalar kredi kartları için farklı kampanyalar düzenler. Böylelikle de akaryakıt istasyonlarından web sitelerine kadar pek çok anlaşmalı alanda Axess chip para geçen yerler söz konusu olabilmektedir. Akbank müşterileri için Axess isimli kredi kartı vermektedir. Axess kredi kartları müşterileri için kampanyalar hazırlayan en önemli kartlardan biridir. Hatta bankalar arasında değerlendirildiğinde 3. Banka olduğu görülebilir.

Axess Chip Para Geçen Yerler 2022
Axess Chip Para Geçen Yerler 2023

Axess chip para kullanımları için anlaşmalı alanlardan alışveriş yaptığınızda belirli oranlarda chip para kazanımları sağlanır. Ancak kampanyaya göre toplu bir şekilde chip para yüklemesi yapılabilmektedir. Normal harcamalarda 1 TL’ye kadar olabilecek kazanımlar, kampanyaya göre 50 TL, 200 TL ya da 500 TL tutarlarına kadar çıkabilecek chip paralar kazanılabilmektedir. Kazanılan chip paraların pek çoğu kampanya sürecine göre belirli aralıklarda kullanılabilir. Süre bitiminde banka kuralına göre kullanılmazsa geri alınabilir. Bazı chip paraların kullanımı ile ilgili ise herhangi bir süre kısıtlaması söz konusu değildir.

Axess Chip Para Geçen Siteler

Axess chip para geçen yerler arasında en önemli alanlardan birisi sitelerdir. Günümüzde pek çok kişi neredeyse tüm alışverişlerini internet sitelerinden ya da dijital Pazar yeri sitelerinden yararlanarak gerçekleştirmektedir. Bu durum nedeniyle de pek çok banka farklı internet siteleri için puan ve chip para kampanyaları geliştirmektedir. Akbank her dönemde internet sitesi harcamaları için chip para kazandıracak kampanyalar düzenlemektedir. Akbank hangi alışveriş sitelerinde hangi kampanyaların olduğunu ya da ne kadar tutarda alışveriş yapılması gerektiği gibi detayları internet sitesi üzerinden paylaşmaktadır.

İstenilen tutarda ve kampanyaya katılım sağlayarak alışveriş yapılması durumunda chip para kazanımı gerçekleşir. Axess chip para kazanabileceğiniz internet siteleri değişmekle birlikte en çok kampanyanın yer aldığı siteler şu şekildedir:

 • Gitti gidiyor,
 • Trendyol,
 • Hepsiburada,
 • Beymen,
 • Altın Yıldız Classic,
 • Teknosa,
 • Vatan Bilgisayar bu siteler arasında yer almaktadır.

Bu siteler üzerinden alışveriş yapmadan önce ilgili kampanyaya katılım için gerekli şartları sağladığınızdan emin olmanız gereklidir.

Axess Chip Para Geçen İnternet Siteleri

Axess kredi kartlarınız ile yaptığınız alışverişler sonrasında kullanımlarınızı ilgili sitelerde kullanabilirsiniz. Chip para kazanmanız durumunda ya genel kullanım için chip para yüklemesi gerçekleşir ya da sadece ilgili internet sitesi için chip para kullanabilirsiniz. Axess chip para geçen yerler arasında yer alan alışveriş sitelerinde sepetinizde uygun tutarda ürün eklemeniz ve kampanyaya katılmanız sonrasında chip paralar kartınıza tanımlanacaktır.

Alışveriş sitelerinde chip para kampanyaları genellikle 200 TL üzeri alışverişinize 25 chip para kazanma gibi kampanyalar şeklindedir. Bu chip para aynı site üzerinden farklı alışverişlerinizde kullanılmak üzere saklanabilir. Ya da direkt kart içerisine normal kullanım için yüklenebilir. Gittigidiyor, Trendyol ve Hepsiburada gibi siteler üzerinden gerçekleşen kazanımlar için genellikle daha sonraki alışverişleriniz için toplam tutar üzerinde kazanılan chip para kadar indirim sağlanmaktadır.

Axess Chip Para Kullanılan Marketler

Axess kredi kartları ile kazanılan chip paraların harcanabileceği yerler arasında en önemli alanlar marketlerdir. Marketlerden yapacağınız alışverişler sonrasında ödeme kısmında chip para kullanımı yapılarak belirli miktarlarda bedava alışveriş yapmanız mümkün olmaktadır. Akbank ile anlaşmalı pek çok market ile de harcamalarınızda chip para kazanmanız mümkündür.

Axess Chip Para Kullanılan Marketler
Axess Chip Para Kullanılan Marketler

Axess chip para geçen yerler arasında bulunan bazı marketler şu şekildedir:

 • Migros,
 • CarrefourSA
 • Bizim Market ve Bizim Toptan,
 • Metro Marketler,
 • Kiva
 • La Vina,
 • Passage bu marketler arasında yer almaktadır.

Bu marketlerde tüm alışverişlerinizde kazanılan chip paralar ödeme öncesi kullanılabilir.

Axess Chip Para Geçen Akaryakıt İstasyonları

Axess chip para kullanımı yapabileceğiniz alanlardan birisi de benzin istasyonlarıdır. Akbank pek çok akaryakıt istasyonları ile belirli dönemlerde chip para kampanyaları düzenler. Bu istasyonlarda yapacağınız belirli akaryakıt alımlarında chip para kazanımı sağlarsınız. Bununla birlikte akaryakıt harcamalarında bu chip paraları kullanarak belirli miktarlarda akaryakıtı bedava alma şansı yakalarsınız.

Bu akaryakıt istasyonlarından bazıları şu şekildedir:

Axess Chip Para Geçen Akaryakıt İstasyonları
Axess Chip Para Geçen Akaryakıt İstasyonları

Bu akaryakıt istasyonlarında chip para kazanmak ve harcamak için kampanya detaylarını dikkatli şekilde incelemeli, istenilen miktarda alım yapmalı ve kampanya süresi içinde chip para kullanımı yapmalısınız.

Axess Chip Para Geçen Seyahat Acenteleri

Axess chip para geçen yerler arasında en önemli alanlardan birisi de seyahat acenteleridir. Seyahat acenteleri özellikle yaz dönemine yakın pek çok kampanya düzenlemektedir. Ancak kampanya dönemleri yaz mevsimi ile de sınırlı değildir. Seyahat tarihinize ve belirli miktarda harcamanıza göre Akbank ile yapılan anlaşma sonrasında chip para kazanımı sağlayabilirsiniz.

Seyahat acenteleri arasında şunlar bulunmaktadır:

 • Tatil Sepeti internet sitesi,
 • Tursab üyesi turizm acenteleri,
 • Otobüs ve uçak firmaları axess chip para geçen yerler arasında yer almaktadır.

Axess 250 Chip Para Nasıl Kazanılır?

Axess 250 chip para kazanmak için yapmanız gereken Akbanklı olmayan birini davet etmek. Davet ettiğiniz kişi mobil üzerinden Akbanklı olduktan sonra kredi kartı alışverişi yaptığında 250 chip para sizin hesabınıza eklenir.

Axess Akaryakıt Kampanyası Var mı?

Akbank zaman zaman axessli olanlara akaryakıt kampanyası düzenlemektedir. Kampanya koşulları dahilinde bir müşteri en fazla 50 chip para kazanabilir. Kampanya zamanını Akbank resmi sitesinden takip etmeniz gerekir.

Axess Chip Para Nasıl Kazanılır?

Axess Chip Para kazanmak için anlaşmalı firmalar üzerinden kartınızla alışveriş yapmanız gerekmektedir. Yaptığınız alışveriş tutarına göre Chip para kazanabilirsiniz.

Yorum yapın